ماشین جوجه کشی ماشینی است که می تواند همچون پرنده مادر عمل کند و تخم مرغ های بارور را در شرایط مطلوب به جوجه تبدیل کند. در دستگاه جوجه کشی شرایط دمایی، رطوبتی، تهویه و چرخش اهمیت دارد.

ماشین جوجه کشی خانگی    ماشین جوجه کشی صنعتی     دستگاه جوجه کشی

 

اجزا و سیستم هایی که درون ماشین جوجه کشی و دستگاه جوجه کشی هستند قابل بررسی می باشند. تصاویری از سیستم کنترل این دستگاه را در زیر می بینید.

دستگاه جوجه کشی

 

 

 

دستگاه جوجه کشی 7560 تایی از لحاظ کارایی و ظرفیت بسیبار بهتر از انواع دیگر ماشین جوجه کشی می باشد. تصاویری از این دستگاه را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

ماشین جوجه کشی

 

دستگاه جوجه کشی مدل 672 را در تصویر مشاهده می کنید. این ماشین جوجه کشی مرغوبیت بسیار بالایی دارد.

ماشین جوجه کشی

 

دستگاه جوجه کشی 420 تایی نوعی از ماشین جوجه کشی است که ظرفیت بالایی در پرورش تخم انواع پرندگان دارد.

ماشین جوجه کشی


 

ماشین جوجه کشی 252 تایی مورد استفاده بسیاری از افراد در جوجه کشی است. این نوع دستگاه جوجه کشی ظرفیت قابل قبولی دارد.

 

دستگاه جوجه کشی

ماشین جوجه کشی 48 تایی بهترین و باکیفیت ترین نوع از دستگاه های خانگی جوجه کشی است به طوری که تکنولوژی به کار رفته در آن متعلق به شرکت امریکا است و مونتاژ کشور ترکیه می باشد. دستگاه جوجه کشی 48 تایی بازده بالایی در جوجه کشی از تخم انواع پرندگان را دارد و کیفیت آن بالاتر از بقیه دستگاه های جوجه کشی است و در 2 نوع طلایی و معمولی تولید می شود.

جوجه کشی 

 

جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی هواباتور به صورت اتوماتیک و دیجیتال میباشد و سنسور های کنترل دما و رطوبت در آن استفاده شده است. به منظور ایمنی بیشتر کارکرد دستگاه با برق 12 ولت بوده و در نتیجه امکان برق گرفتگی در این دستگاه وجود ندارد .

این دستگاه توانای جوجه کشی از تخم بلدرچین ، مرغ ، غاز ، اردک ، بوقلمون ، کبک ، قرقاول ، و.... همه پرنده گان و تخم گذاران را دارا میباشد مشخصات جنس بدنه : ای بی اس براق ، ضد پوسیدگی ، ضد شکستگی و بسیار مقاوم سیستم

جوجه کشی

 

 کارکرد: فول اتوماتیک تمام دیجیتال

 ابعاد دستگاه:طول 50 سانتی متر ، عرض 50 سانتی متر ، ارتفاع 30سانتی متر

وزن خالص:4.316کیلو گرم وزن ناخالص: 5.520 کیلو گرم

 نوع عایق بندی: عایق بندی دوبل نشکن و مقاوم

نوع برق مصرفی: برق 220 ولت شهری یا برق باطری خودرو

 دقت حسگر دما : یک ده ام درجه

 دقت حسگر رطوبت: یک درصد مدت

 زمان گارانتی: یک سال کامل مدت زمان

خدمات پس از فروش: 10 سال تضمین فروش قطعات یدکی

 ظرفیت جوجه کشی از مرغ: 48 عدد تخم مرغ ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین و کبک: 120 عدد تخم بلدرچین ، کبک ، قرقاول ظرفیت جوجه کشی از بوقلمون ، غاز و اردک و قو: 20 عدد تخم اردک ، غاز و یا بوقلمون و قو ظرفیت جوجه کشی از سایر پرنده گان متفاوت میباشد جنس فن مخلوط کن: دائم کار

 جنس المنت: 20 وات دو عدد المنت 10 وات میزان

مصرف برق: 40وات

 جنس شیشه: پلی کربنات براق

 توضیح اینکه شانه مرغ و بلدرچین همراه دستگاه بصورت رایگان ارایه می گردد

 قیمت نوع اورجینال : 380.000 تومان

 

جوجه کشی

 

 

 

دستگاه جوجه كشي 6048 عددي داراي يك سيستم كنترل هوشمند ميباشد كه همزمان تمامي بخشهاي مهم دستگاه اعم از سيستم حرارت ،سيستم رطوبت،سيستم چرخش راك ،سيستم چرخش هوا ،سيستم دمپر و سنسورها راكنترل ميكند .
اين ماشين جوجه كشي در دو مدل تك مرحله اي و چند مرحله اي در بازار موجود ميباشد.

در دستگاه جوجه كشي تك مرحله اي يك عدد راك هچر به ظرفيت راك ستر به دستگاه اضافه ميشود تا همه تخمها در راك ستر تا دو روز مانده به هچ وارد راك هچر بشوند.
در دستگاه جوجه كشي چندمرحله اي شانه هاي ستري و سبد هاي هچري در يك راك قرار داده شده و تخمها با يك فاصله زماني معين وارد دستگاه و با همان فاصله زماني تبديل به جوجه ميشوند.

 

دستگاه جوجه کشی

 

ماشین جوجه کشی 5040 تایی یک دستگاه جوجه کشی خانگی برای جوجه کشی در خانه و محیط های کوچک است و در واقع دستگاهی دم دستی برای مصارف کوچک است. همراه با این دستگاه سبد همه نوع پرندگان نیز به خریدار ارائه می شود.

دستگاه جوجه کشی 5040 تایی دارای مصرف برق پایین حدودا 40 وات است.بعضی از انواع این دستگاه در شرایط قطعی برق قادرند با باطری ماشین کار کنند. این ماشین مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیاست و تمامی قطعاتش ساخت اروپا بوده و مونتاژ ان در ایران انجام می شود. ماشین جوجه کشی 5040 تایی دارای 2 نوع اتوماتیک دیجیتال و آنالوگ است.

 ماشین جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی 168 تایی از لحاظ سایز کوچکتر از سایر دستگاه های جوجه کشی نیمه صنعتی و استاندارد خانگی می باشد.

این نوع ماشین جوجه کشی توانایی تشکیل جوجه از تخم تمامی پرندگان را دارد و نیز با مکانیزم تمام اتوماتیک کار کرده و همچنین دارای سیستم کنترلی بر روی دستگاه می باشد.

دستگاه جوجه کشی

طراحي سايت سئو سایت

طراحي وب سايت سئو سایت

دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی