ماشین جوجه کشی ماشینی است که می تواند همچون پرنده مادر عمل کند و تخم مرغ های بارور را در شرایط مطلوب به جوجه تبدیل کند. در دستگاه جوجه کشی شرایط دمایی، رطوبتی، تهویه و چرخش اهمیت دارد.

ماشین جوجه کشی خانگی    ماشین جوجه کشی صنعتی     دستگاه جوجه کشی

دستگاه حرارت بالا مدل MTJ106

 

جوجه کشی

دستگاه حرارت بالا یک سیستم امنیتی می باشد که بر روی سیستم های اصلی دستگاه های ستر و هچر قابل نصب می باشد . کار این دستگاه نظارت بر دستگاه اصلی می باشد و در کارکرد عادی دستگاه اصلی دخالتی ندارد ، ولی اگر بنا بر دلایلی از جمله هنگ کردن دستگاه اصلی یا خرابی سنسور ها و یا مشکلاتی که باعث شود دستگاه اصلی از کار بیفتد یا دچار نقص فنی شود این دستگاه وارد کار شده و هیتر اصلی را قطع می کند تا دما بیش از حد بالا نرود و با صدای آلارم مسئول فنی دستگاه را از این نقص فنی اگاه می نماید .

جوجه کشی


دستگاه حرارت بالا دارای دو سنسور دیجیتال و دو نمایشگر می باشد که حرارت و رطوبت دستگاه را نمایش می دهند و قابل کالیبره نیز می باشند . در صورت بروز خطای حرارت بالا برق المنت ها قطع شده و از بالا رفتن حرارت داخل دستگاه جلوگیری به عمل می اید و با صدای آلارم خطا را اعلام می کند . نوع خطا با توجه به نشانگر های روی صفحه برای مسئولین فنی مشخص می باشند. کار با این دستگاه بسیار اسان می باشد و همچنین تمام منو ها و هشدار ها بر روی دستگاه به صورت فارسی می باشد که کار با دستگاه را اسان می نماید .

دستگاه حرارت بالا علاوه بر حرارت بالا برای حرارت پایین ، رطوبت بالا و رطوبت پایین نیز اعلام خطا می کند . یعنی در صورت از کار افتادن هیتر ، خرابی نازل یا هر گونه خطای دیگر این دستگاه شروع به هشدار دادن می نماید .

جوجه کشیطراحي سايت سئو سایت

طراحي وب سايت سئو سایت

دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی