ماشین جوجه کشی ماشینی است که می تواند همچون پرنده مادر عمل کند و تخم مرغ های بارور را در شرایط مطلوب به جوجه تبدیل کند. در دستگاه جوجه کشی شرایط دمایی، رطوبتی، تهویه و چرخش اهمیت دارد.

ماشین جوجه کشی خانگی    ماشین جوجه کشی صنعتی     دستگاه جوجه کشی

 

اجزا و سیستم هایی که درون ماشین جوجه کشی و دستگاه جوجه کشی هستند قابل بررسی می باشند. تصاویری از سیستم کنترل این دستگاه را در زیر می بینید.

دستگاه جوجه کشی

 

 

 

دستگاه جوجه کشی 7560 تایی از لحاظ کارایی و ظرفیت بسیبار بهتر از انواع دیگر ماشین جوجه کشی می باشد. تصاویری از این دستگاه را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

ماشین جوجه کشی

دستگاه جوجه كشي 6048 عددي داراي يك سيستم كنترل هوشمند ميباشد كه همزمان تمامي بخشهاي مهم دستگاه اعم از سيستم حرارت ،سيستم رطوبت،سيستم چرخش راك ،سيستم چرخش هوا ،سيستم دمپر و سنسورها راكنترل ميكند .
اين ماشين جوجه كشي در دو مدل تك مرحله اي و چند مرحله اي در بازار موجود ميباشد.

در دستگاه جوجه كشي تك مرحله اي يك عدد راك هچر به ظرفيت راك ستر به دستگاه اضافه ميشود تا همه تخمها در راك ستر تا دو روز مانده به هچ وارد راك هچر بشوند.
در دستگاه جوجه كشي چندمرحله اي شانه هاي ستري و سبد هاي هچري در يك راك قرار داده شده و تخمها با يك فاصله زماني معين وارد دستگاه و با همان فاصله زماني تبديل به جوجه ميشوند.

 

دستگاه جوجه کشی

 

ماشین جوجه کشی 5040 تایی یک دستگاه جوجه کشی خانگی برای جوجه کشی در خانه و محیط های کوچک است و در واقع دستگاهی دم دستی برای مصارف کوچک است. همراه با این دستگاه سبد همه نوع پرندگان نیز به خریدار ارائه می شود.

دستگاه جوجه کشی 5040 تایی دارای مصرف برق پایین حدودا 40 وات است.بعضی از انواع این دستگاه در شرایط قطعی برق قادرند با باطری ماشین کار کنند. این ماشین مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیاست و تمامی قطعاتش ساخت اروپا بوده و مونتاژ ان در ایران انجام می شود. ماشین جوجه کشی 5040 تایی دارای 2 نوع اتوماتیک دیجیتال و آنالوگ است.

 ماشین جوجه کشی

تماس باما

مازندران - جویبار - شهرک صنعتی

تلفن: 4 - 42561461-011- 0098

موبایل: 1245222-0911

نمابر:3461464 - 0124 - 0098

پست الکترونیکی:   [email protected]

https://t.me/mtjincubator


 

شبکه اجتماعی

جوجه کشی

 

 

 

جوجه کشی

جوجه کشی

جوجه کشی

طراحي سايت سئو سایت

دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی

طراحي وب سايت سئو سایت